درباره موشن گرافیک

به دنیای گرافیک فلت خوش آمدید!
در سالهای اخیر طراحی گرافیک به صورت فلت یا تخت، رشد زیادی داشته و طرفداران بیشماری پیدا کرده. در طراحی گرافیک فلت، سادگی و زیبایی، جایگزین طراحی پیچیده و با جزئیات زیاد شده که این ویژگی باعث جذابیت و محبوبیت آن در بین تعداد زیادی از مخاطبین شده است.
تغییر لوگوی کمپانی های بزرگی چون گوگل، اپل، مایکروسافت و… به لوگوهای فلت تا طراحی فلت آیکون های اپلیکیشن موبایل، ویندوز، موشن گرافیک و حتی بازی های فلت نشان از محبوبیت و کاربردی بودن این طراحی دارد.

tarahi-flat2

یکی دیگر از استفاده های گرافیک فلت و تخت در موشن گرافیک است.

 

با موشن گرافیک بیشتر آشنا بشیم

موشن گرافیک ترکیبی از گرافیک، انیمیشن، متن، به همراه صدا و موسیقی است که با گرافیکی زیبا و به صورت فلت یا تخت طراحی می شود و با رسانه های زیادی سازگار است.

 

چند دلیل برای استفاده از موشن گرافیک

هزینه ی کمتر مخاطب بیشتر

مسلما شما نمی خواهید تیزر تبلیغاتی شرکتتان فقط از تلویزیون پخش شود و قصد دارید در رسانه های بیشتری مانند فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی، همایشها و سخنرانی ها نیز از آن استفاده کنید. و نمی خواهید هزینه ی ساخت چند تیزر تبلیغاتی را پرداخت کنید. با قابلیتهایی که موشن گرافیک دارد شما نیازی به ساخت و هزینه برای چند تیزر را نمی پردازید زیرا موشن گرافیک برای تمامی فضاهای ذکر شده مناسب است.

راحت شدن از دردسرهای فیلمبرداری

ممکن است شما با محدودیت مکانی یا زمانی برای فیلمبرداری و ساخت تیزر مواجه باشید و نمی خواهید خود را درگیر حضور عوامل زیاد گروه فیلمبرداری کنید. با موشن گرافیک بدون نیاز به فیلمبرداری و دردسر های آن می توانید محصول خود را معرفی کنید.

جذابیت گرافیکی و تاثیر گذاری بیشتر

حتما در همایشهایی شرکت کرده اید که اطلاعات زیادی با آمار و ارقام یا پاورپوینت به شما نمایش داده می شود و اغلب دوست داشتید که کاش در این همایش شرکت نمی کردید! یا زودتر جلسه تمام می شد!
یا از دیدن تیزرهای تبلیغاتی با موضوعات تکراری خسته شده اید. و میخواهید به شیوه ای متفاوت و برتر از رقبا، شرکت خود را معرفی کنید.
موشن گرافیک می تواند موارد بالا را در فضایی زیبا و گرافیک جذاب ارائه دهد. موشن گرافیک علاوه بر ساده کردن درک مسائل پیچیده ای چون آمار و ارقام، باعث تفاوت و برتری تبلیغ شما از رقبا می گردد.

 

اگر می خواهید در مدت زمانی اندک با تاثیر گذاری زیاد محصول و برند خود را معرفی کنید موشن گرافیک بهترین انتخاب برای شماست.

Mrtizer مستر تیزر با کادری مجرب و خلاق موشن گرافیک شما را با عناصری چون  طراحی شخصیت، نریشن ، و حتی ساخت موسیقی ارائه می دهد.

برای آگاهی از تعرفه و طرح های پیشنهادی کلیک کنید.

نمونه کارهای موشن گرافیک ساخته ی مستر تیزر

 

 

 

 

از ایده تا اجرای تبلیغات در Mrtizer

درباره موشن گرافیک

یک دیدگاه در “درباره موشن گرافیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>